WORKSHOP MC MVU K MINIMÁLNÍMU STANDARDU MOBILITY SBÍREK

30.8.2018

Kde: Metodické centrum, 5. patro, Veletržní palác, Praha 7, vstup služebním vchodem
Kdy: 13. 9. 2018 od 10:00

MC MVU připravilo diskusní workshop k základním tezím minimálního standardu mobility sbírek, jehož zpracování bylo uloženo ministerstvem kultury do 30. 9. 2018. Cílovou skupinou workshopu jsou zaměstnanci muzeí a galerií, kteří se podílejí na přípravě výstav, zejména jejich smluvní agendy.

Kapacita metodického centra je omezena na 15 osob, prosím, hlaste se prostřednictvím přihlášek v příloze na e-mailu dagmar.jelinkova@ngprague.cz nejpozději do 7. 9. 2018, v případě převýšení kapacity MC rozhoduje datum přijetí přihlášky.

Příloha: Přihláška

Autor: Administrátor NG   |   Sekce: Semináře Metodického centra   |   Tisk   |   Poslat článek známému