REGISTR SMLUV VERSUS VÝPŮJČNÍ SMLOUVY

2.5.2017

Pracovníky galerií a muzeí zveme na seminář k problematice registru smluv ve vztahu k muzejnímu a památkovému zákonu, který se uskuteční ve čtvrtek 8. 6. 2017 od 10.00 v Auditoriu v 6. patře Veletržního paláce, Dukelských Hrdinů 47, Praha 7. Přednášejícím bude pracovník právního oddělení Národní galerie v Praze, do jehož působnosti spadá i problematika registru smluv.

Program semináře: je uveden v příloze.

Přihláška na seminář: Zájemci o účast na semináři se mohou hlásit prostřednictvím přihlášky na e-adrese dagmar.jelinkova@ngprague.cz do 31. 5. 2017

Přílohy:

Registr smluv-program (docx)

RegistrSmluv-přihláška (docx)

Autor: Administrátor NG   |   Sekce: Semináře Metodického centra   |   Tisk   |   Poslat článek známému