Restaurátorský seminář Současné metody čištění obrazů

25.8.2014

Zájemci o účast na restaurátorském semináři „Současné metody čištění obrazů“, který se bude konat v pondělí a úterý 10. a 11. listopadu 2014 v auditoriu Veletržního paláce Národní galerie v Praze (Dukelských hrdinů 47, Praha 7), a na kterém budou prezentovány zkušenosti a metody práce restaurátorského institutu Opificio delle Pietre Dure ve Florencii a restaurátorky z restaurátorského institutu v Benátkách, se mohou hlásit prostřednictvím přihlášky nejpozději do 31. 10. 2013.

Zatím zveřejňujeme předběžný program semináře, který bude nejpozději do poloviny září 2014 zveřejněn v úplném znení.

Přihláška ke stažení

Autor: Administrátor NG   |   Sekce: Nové příspěvky   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Administrováno CMS systémem společnosti NETservis s.r.o.