ARTS MANAGEMENT V PLZNI POTŘETÍ (A TENTOKRÁT NAPOSLED)!

2.9.2014

Společnost Plzeň 2015 a Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity otevírají potřetí kurzy celoživotního vzdělávání v arts managementu.

Účastníci se budou moci setkat se zajímavými osobnostmi, a poznat nové kolegy z celé České republiky, získat nové poznatky, diskutovat, nechat se inspirovat a vzdělávat se v tvůrčí atmosféře Evropského hlavního města kultury 2015, kde se bude dít mnoho zajímavých akcí.

Nenechte si ujít příležitost a přijeďte studovat do Plzně! V této podobě se projekt uskuteční naposledy.

Kurzy jsou určeny neziskovým i příspěvkovým organizacím, nejen v kultuře; ale i jednotlivcům - animátorům i administrátorům kultury; učitelům; umělcům a dalším zájemcům. Datum ukončení registrace je 21. září 2014.  Katalog kurzů a přihlášku naleznete v příloze nebo na adrese: http://www.fdu.zcu.cz/cz/707-arts-management

Katalog kurzů ARTS MANAGEMENTU pro akad. rok 2014/15

Autor: Administrátor NG   |   Sekce: Nové příspěvky   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.