Zpráva o státní podpoře umění

15.2.2012

Institut umění - Divadelní ústav zveřejnil na svém webu Zprávu o státní podpoře umění, která průběžně hodnotí implementaci Koncepce účinnější podpory umění na léta 2007-2013 a přináší návrh tezí pro vypracování nového strategického dokumentu pro období 2014-2020.

Znění zprávy najdete na http://new.institutumeni.cz/media/document/zprava-o-statni-podpore-umeni.pdf.

Tento dokument se dotýká i činnosti muzeí výtvarného umění v oblastech prezentace současného výtvarného umění. Muzea výtvarného umění by se měla s jeho obsahem seznámit, případně připomínkovat teze pro nový strategický dokument, který ovlivní jejich činnost v této oblasti v dalším období.

Autor: Administrátor NG   |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému